Třídění je pro každého!

17. 09. 2019, 09:44

Naše společnost se snaží přispět ke zvýšení podílu vytříděného dále využitelného odpadu a také k rovným příležitostem pro všechny. V současné době je na většině míst v České republice využíváno k odlišení kontejnerů pro tříděný odpad barevné odlišení nádob, popř. popisky. Takový systém ale neumožňuje nevidomým a slabozrakým nádoby rozpoznat. To nás trápilo, a proto jsme nově jsme proto vyvinuli značení nádob štítky s Braillovým písmem, které se na nádoby snadno aplikuje a vydrží po celou dobu životnosti nádoby. Možné je odlišit jakýkoli druh odpadu i označit sběrná místa. Na rozdíl od jiných způsobů značení nádob je tyto štítky možno dokoupit a připevnit na nádoby dodatečně, nemusí se kupovat nádoby nové. Tím se výrazně urychlí zpřístupnění sběrných míst pro nevidomé a sníží pořizovací náklady systému.

Zvažujete-li pořízení systému značení nádob na tříděný odpad pro nevidomé, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme!

 

POPTAT NEZÁVAZNOU KONZULTACI

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).