Podlahové krytiny

Dodáváme multifunkční podlahové krytiny do hal i na venkovní stadiony. Pro vaše sportoviště zajistíme výrobu na míru, podlahu přivezeme a připravíme na ostrý provoz.

Zprostředkováním kontaktu s příslušnou agenturou vám pomůžeme zajistit financování nové podlahy. A nabídneme vám slevu pro velkoodběratele.

 

POPTAT NEZÁVAZNOU KONZULTACI

 

Špičkový sportovní výkon a skvělá podívaná

Vynikající pružnost, odpovídající tvrdost a protiskluzové vlastnosti – o výsledku zápasu rozhoduje i ten nejmenší detail. Špičkové polypropylenové podlahy chrání hráče před zraněním, poskytují jim odpovídající komfort. Díky nim mohou svůj talent projevit naplno a ukázat, co v nich doopravdy je.

Šlapající utkání znamená spokojené diváky – publikum, které si podobně atraktivní zápas nenechá napříště ujít.

Moderní podlahové krytiny nejsou jen vstupenkou k vyšší návštěvnosti; jejich vynikající vlastnosti přivedou do vaší haly i trénující týmy a sportovce.

 

Rychlá pokládka i demontáž

Chcete divákům nabídnout zápas sezóny na novém povrchu? Žádný problém. Dokážeme položit až 400 m2 podlahy denně. Už druhý den může sloužit jako dějiště nejdůležitějšího utkání v roce.

Multifunkční podlaha si rozumí s každým povrchem. Nezáleží na tom, zda je vaše hřiště asfaltové, z betonu nebo parket. Ihned po položení a úpravách je krytina připravena k užívání.

Demontáž je záležitostí několika hodin. Nemáte pro podlahu mimo sezónu využití? Díky pronájmu se vám část vynaložených nákladů vrátí.

Položení krytiny probíhá v 6 krocích:

 

 

Vyberte si z našich produktů

Nabízené krytiny odpovídají platným sportovním normám i asociačním standardům.

Lišty o rozměrech 16×300×300 cm jsou nesmáčivé a odolné proti benzínu i oleji. Přídavek UV stabilizátoru zajišťuje jejich trvanlivost i na prudkém slunci.

Barvu krytiny zajistíme dle vašeho přání. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a dopřejte svým divákům i sportovcům ve své haly maximální požitek ze hry!

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).