Sportovní sedadla

Dodáme vám normovaná sportovní sedadla do hal i na venkovní stadiony. Sportovní židle přivezeme a složíme, zajistíme jejich montáž.

Velkoodběratelům nabízíme slevu a zprostředkování kontaktu s dotační agenturou.

 

 

POPTAT NEZÁVAZNOU KONZULTACI

 

 

Dopřejte svému publiku pohodlí

Nepohodlné sezení na zápase nebo představení? Druhou šanci vám diváci nedají. A o zkažený zážitek se podělí s ostatními.

Na utkání oblíbeného týmu jde o vše. Nenechte publikum svého stadionu trpět na rozpálených židlích ani na studených tribunách. Dopřejte jim pohodlí – a rádi vás navštíví znovu.

Polymerní sedadla v naší nabídce nejsou tepelně vodivá, odolají vandalům i rozmarům počasí. Díky UV stabilizátoru je nepoškodí ani sluneční záření. Sportovní sedadla vám vydrží dlouhé roky – a stále budou zářit jako nová.

S údržbou si těžkou hlavu nedělejte. Stoličky jsou za pár sekund omyté. Materiál odpuzující nečistoty je příslibem nízkých nákladů; ani po největším zápase sezóny vás úklidové práce nepřijdou draho.

 

Vyberte si z našich produktů

Skládací židle na ochozy, stoličky na tribuny a do VIP sekce luxusní sedadlo s opěrkami. U nás si vybere každý – a to hned ze šesti barevných variant.

Stadiónová židle Standard je typizovaným řešením pro indoorové haly i veliké stadiony. Neváží více než 1,3 kilogramu, instaluje se snadno a rychle – pomocí trojice šroubů. Prostorově úspornější variantou je sportovní sedačka Practic.

Provozujete menší sportoviště? I vaše publikum potěšíme. Jednoduché sedátko Derby se hodí tam, kde není prostoru nazbyt. Alternativou je skládací stadiónová židle s ocelovým nosníkem. Instalace probíhá pomocí čtveřice šroubů. Uplatnění najde např. na tribunách.

O pohodlí důležitých návštěvníků se postarají luxusní VIP židle s opěrkami. I navzdory polstrování se lehce čistí, jejich instalace je snadná. A myslíme i na hvězdy sportovního utkání. Na našich lavičkách pro náhradníky si odpočinou a načerpají síly pro další kola zápasu.

Sportovní sedačky dovezeme a vyložíme v libovolném množství. U menších hal se o montáž postarají smluvení, prověření řemeslníci. Pro instalaci většího množství stadiónových prvků vám dojednáme vyslání pracovní čety u dodavatele.

Jste připraveni návštěvníkům svého sportoviště nabídnout maximální komfort? Domluvte si s námi ještě dnes nezávaznou, bezplatnou konzultaci!

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).