Reference

Svým závazkům vždy dostojíme – nehledě na překážky a okolnosti.

Co o našem přístupu a prodávaném zboží tvrdí naši zákazníci?


Firmu NAODPAD s.r.o. jsme jako zástupci Dobrovolného svazu obcí vybrali na základě cenově nejvýhodnější nabídky. Společnost pana Soukupa vybavila naše obce nádobami na odpad, kovovými kontejnery, kompostéry a nádobami na separaci oleje.

Při realizaci řešení a následném rozvozu nádob probíhalo dle domluveného časového harmonogramu. Komunikace probíhala na jedničku, kvalita dodaného zboží splnila naše očekávání. Ke spolupráci firmu NAODPAD s.r.o. doporučujeme.

Eva Pichová a členové kanceláře, DSO Broumovsko


Pan Jakub Soukup nám jako jednatel firmy NAODPAD s.r.o. zajistil dodání 3 000 kusů popelnic na tříděný odpad. Součástí dodávky bylo jejich polepení a vybavení naprogramovaným čipem.

Během polepování a spedice došlo k nečekaným komplikacím a celá akce dostala firmu do ztráty. Přesto, že se rozvoz ekonomicky vymknul kontrole, postavil se pan Soukup k problému čelem a vše dotáhl dle smlouvy do zdárného konce.

Firmu NAODPAD s.r.o. mohu doporučit. Z vlastní zkušenosti víme, že drží vše, k čemu se smluvně zaváže.

Viktor Kohout, místostarosta města Litovel


Firma NAODPAD s.r.o. pro město Lázně Bělohrad realizovala vybavení města kvalitními nádobami na bioodpad. Spolupráce proběhla přesně dle smluvního ujednání a nemohu než jen doporučit tuto firmu ostatním.

Jan Pavlásek, místostarosta města Lázně Bělohrad


S tak ochotnou a schopnou firmou jsem se již dlouho nesetkal. Děkuji mnohokrát za individuální potisk nádob a jejich rychlý závoz. S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Jan Novotný

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).