Velkoodběratelé

Pomáháme rychle a efektivně řešit odpadové hospodářství soukromých firem i obcí. Velkoodběratelům poskytujeme při odběru nad 10 kusů výrobku výraznou slevu.

Jsme výhradním českým distributorem výrobků firmy Plastik Gogić, dodávající zboží do většiny západoevropských států.

Vyjdeme vstříc každému vašemu požadavku. Kontejnery a další zboží přivezeme ve dne i uprostřed noci, zařídíme složení i montáž. Zprostředkováním kontaktu s dotační agenturou vám pomůžeme významně ušetřit. Stačí zvednout telefon a zavolat nám.

 

 

POPTAT NEZÁVAZNOU KONZULTACI

 

 

Dodání v nejkratším možném termínu

 

Odpadové nádoby v naší nabídce odpovídají platným normám EN 840 a DIN 6629 – s jejich vývozem si poradí každá svozová společnost. Kontejnery, popelnice a kádě expedujeme ihned po obdržení objednávky. Dodání sportovních sedadel a podlah předchází konzultace a výroba dle vašich požadavků.

Splňujeme zákonné podmínky pro podávání nabídek do veřejných výběrových řízení. Máme za sebou úspěšnou spolupráci např. s obcemi Lázně Bělohrad, Broumov a Litovel.


Firmu NAODPAD s.r.o. jsme jako zástupci Dobrovolného svazu obcí vybrali na základě cenově nejvýhodnější nabídky. Společnost pana Soukupa vybavila naše obce nádobami na odpad, kovovými kontejnery, kompostéry a nádobami na separaci oleje.

Při realizaci řešení a následném rozvozu nádob probíhalo dle domluveného časového harmonogramu. Komunikace probíhala na jedničku, kvalita dodaného zboží splnila naše očekávání. Ke spolupráci firmu NAODPAD s.r.o. doporučujeme.

Eva Pichová a členové kanceláře, DSO Broumovsko


Pan Jakub Soukup nám jako jednatel firmy NAODPAD s.r.o. zajistil dodání 3 000 kusů popelnic na tříděný odpad. Součástí dodávky bylo jejich polepení a vybavení naprogramovaným čipem.

Během polepování a spedice došlo k nečekaným komplikacím a celá akce dostala firmu do ztráty. Přesto, že se rozvoz ekonomicky vymknul kontrole, postavil se pan Soukup k problému čelem a vše dotáhl dle smlouvy do zdárného konce.

Firmu NAODPAD s.r.o. mohu doporučit. Z vlastní zkušenosti víme, že drží vše, k čemu se smluvně zaváže.

Viktor Kohout, místostarosta města Litovel


Kvalita na prvním místě

Popelnice a kontejnery z naší nabídky prochází přísným testováním na odolnost vůči teplotě, chemikáliím i UV záření. Nedílnou součástí zkoušek jsou zátěžové testy.

Ty potvrzují mimořádnou odolnost kontejnerů a popelnic vůči zatížení vidlicemi popelářských vozů. Díky zesíleným bokům nádoba nepraskne – a to ani při dvoustém svozu.

 

Rychlá objednávka, rychlé dovezení

Odpadové nádoby můžete mít na svém dvoře, ve své obci už zítra. Do objednávky uveďte:

  • typy nádob a množství, které požadujete,
  • požadavky na specifické úpravy,
  • adresu a čas doručení,
  • své telefonní číslo.

Obratem vám zavoláme a domluvíme termín a podmínky dodání.

Nejste si jisti, který typ nádob potřebujete? Ozvěte se nám – telefonicky na číslo 731 714 092, přes formulář nebo e-mailem info@naodpad.cz. Můžete také navštívit naše stránky pro velkoodběratele na www.naodpad.cz. Vaše požadavky a problémy s odpadovým hospodářstvím spolu probereme a doporučíme vám vhodné popelnice či kontejnery.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).