Velkoodběratelé

Pomáháme rychle a efektivně řešit odpadové hospodářství soukromých firem i obcí. Velkoodběratelům poskytujeme při odběru nad 20 kusů výrobku slevu.

Jsme výhradním českým distributorem výrobků firmy Plastik Gogić, dodávající zboží do většiny západoevropských států.

Jsme malá, ale flexibilní firma, se kterou se dá rozumně domluvit. 

 

 

POPTAT NEZÁVAZNOU KONZULTACI

 

 

Dodání v nejkratším možném termínu

 

Odpadové nádoby v naší nabídce odpovídají platným normám EN 840 a DIN 6629 – s jejich vývozem si poradí každá svozová společnost. Kontejnery, popelnice a kádě expedujeme ihned po obdržení objednávky. Dodání sportovních sedadel a podlah předchází konzultace a výroba dle vašich požadavků.

Splňujeme zákonné podmínky pro podávání nabídek do veřejných výběrových řízení. Máme za sebou úspěšnou spolupráci např. s obcemi Lázně Bělohrad, Broumov a Litovel.


Firmu NAODPAD s.r.o. jsme jako zástupci Dobrovolného svazu obcí vybrali na základě cenově nejvýhodnější nabídky. Společnost pana Soukupa vybavila naše obce nádobami na odpad, kovovými kontejnery, kompostéry a nádobami na separaci oleje.

Při realizaci řešení a následném rozvozu nádob probíhalo dle domluveného časového harmonogramu. Komunikace probíhala na jedničku, kvalita dodaného zboží splnila naše očekávání. Ke spolupráci firmu NAODPAD s.r.o. doporučujeme.

Eva Pichová a členové kanceláře, DSO Broumovsko


Pan Jakub Soukup nám jako jednatel firmy NAODPAD s.r.o. zajistil dodání 3 000 kusů popelnic na tříděný odpad. Součástí dodávky bylo jejich polepení a vybavení naprogramovaným čipem.

Během polepování a spedice došlo k nečekaným komplikacím a celá akce dostala firmu do ztráty. Přesto, že se rozvoz ekonomicky vymknul kontrole, postavil se pan Soukup k problému čelem a vše dotáhl dle smlouvy do zdárného konce.

Firmu NAODPAD s.r.o. mohu doporučit. Z vlastní zkušenosti víme, že drží vše, k čemu se smluvně zaváže.

Viktor Kohout, místostarosta města Litovel


Kvalita na prvním místě

Popelnice a kontejnery z naší nabídky prochází přísným testováním na odolnost vůči teplotě, chemikáliím i UV záření. Nedílnou součástí zkoušek jsou zátěžové testy.

Ty potvrzují mimořádnou odolnost kontejnerů a popelnic vůči zatížení vidlicemi popelářských vozů. Díky zesíleným bokům nádoba nepraskne – a to ani při dvoustém svozu.

 

Rychlá objednávka, rychlé dovezení

Odpadové nádoby můžete mít na svém dvoře, ve své obci už zítra. Do objednávky uveďte:

  • typy nádob a množství, které požadujete,
  • požadavky na specifické úpravy,
  • adresu a čas doručení,
  • své telefonní číslo.

Obratem vám zavoláme a domluvíme termín a podmínky dodání.

Nejste si jisti, který typ nádob potřebujete? Ozvěte se nám – telefonicky na číslo 731 714 092, přes formulář nebo e-mailem info@naodpad.cz. Můžete také navštívit naše stránky pro velkoodběratele na www.naodpad.cz. Vaše požadavky a problémy s odpadovým hospodářstvím spolu probereme a doporučíme vám vhodné popelnice či kontejnery.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).